




8 408,40 ₴
Передпокій Луїза 2 Gerbor – практичний меблевий комплект у передпокій від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм у двох колірних рішеннях: дуб сан-ремо світлий / сосна каньйон та сосна каньйон / дуб сан-ремо світлий. Характеризується стильним лаконічним дизайном, ефектним поєднанням кольорів та мініатюрними точковими пластиковими ручками. Використовуються навісні петлі HETTICH SLIDE-ON. Можливе складання у дзеркальному відображенні (вішак праворуч або ліворуч).
Матеріал виготовлення:
Колiр:
Габаритні розміри передпокою:
Купити меблі для передпокою Луїза 2 Gerbor можна лише комплектом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Бежевый |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тумба для обуви | 2 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2175 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Длина | 1250 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП, ДСП |
| Ножки | ДСП, ЛДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ДСП, зеркало, ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сан-ремо світлий / Cосна каньйон |