






2 233 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ АНТВЕРПЕН 2 GERDOR
Дзеркало 7/10 Антверпен 2 Gerbor настінне – елемент модульної системи Антверпен 2 від фабрики Gerbor-холдинг.
Меблі Антверпен Антверпен 2 Gerbor – це сучасна колекція від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється у світлому, майже білому відтінку ясен сніжний з контрастними стільницями дуб морений. Характеризується потужним корпусом та мініатюрними темними ручками. Практичні та місткі елементи меблів Антверпен 2 Gerbor виглядають повітряно та легко в інтер'єрі вітальні, спальні та передпокою.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ЛДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип установки зеркала | настенная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Ясен сніжний |