




29 320,25 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ВІТАЛЬНІ ТАТА GERBOR
Вітальня Тата Gerbor – комплект меблів у вітальню модульної системи Тата від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється в приємному поєднанні нiмфеа альба / горіх верона. Характеризується оригінальним дизайном, мініатюрними ручками та високими похилими ніжками, що надають елементам відчуття невагомості. Вітрина оснащена вбудованою підсвіткою.
Меблі Тата Gerbor – сучасна колекція від фабрики Gerbor-холдiнг. Представлена в приємному колірному поєднанні нiмфеа альба / горіх верона. Характеризується оригінальним дизайном, мініатюрними ручками та високими похилими ніжками, що надають елементам відчуття невагомості. Скляні полиці вітрин оснащені вбудованим підсвічуванням. Місткі модулі меблів Тата Gerbor легко комбінуються, дозволяючи створити унікальний інтер'єр вітальні.
Складається з наступних модулів:
Основні характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри стінки:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Состав стенки | |
| Антресоль | Нет |
| Витрина | 1 шт |
| Встроенный бар | Нет |
| Комод | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1950 мм |
| Глубина стенки | 420 мм |
| Длина (ширина) стенки | 3410 мм |
| Размер ниши под ТВ | |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 1350 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП, стекло |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | стекло прозрачное, ламинированная ДСП, стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Нiмфеа альба / Горіх верона |