



28 499 ₴
Oswald – керамічний обідній стіл на чорній матовій опорі. Одна з найнезвичайніших новинок 2023 року. Стіл відрізняється не тільки крутою зовнішністю, а й не менш вражаючою розкладкою. Поворотний механізм дозволяє легко скласти та розкласти стіл. Вставки столу Oswald по краях складаються під стільницю при повороті стільниці.
Важлива деталь. Керамічна матова стільниця монолітна і не має стиків та гострих кутів, буде практична у побуті та безпечна для дітей. Колірна палітра підкреслює явну лофт спрямованість дизайну столу.
Матеріал:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bjorn |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Ширина столу | 850 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір стільниці | Сірий мармур |
| Форма стільниці столу | прямокутна |