







от 63 800 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ 3D (CUBE) PERFECT HOME БІЛИЙ + ДУБ КРАФТ ЗОЛОТИЙ
Модульна спальня 3D (Cube) з дерев'яними природними акцентами золотистого дуба створює атмосферу тепла та затишку. Ці природні елементи надають інтер'єру унікального характеру, надаючи йому особливої привабливості.
Проста, але оригінальна форма модулів дозволяє цікаво організувати простір у будь-якій сучасній спальні чи вітальні, надаючи їй індивідуальний стиль та зручність використання.
Елементи 3D колекції відрізняються не тільки естетичним виглядом, але і високою функціональністю. Забезпечуючи багато місця зберігання цінних речей, вони стають невід'ємною частиною простору, де можна організувати різні предмети впорядковано і зручно. Ліжко комплектується двома тумбами з висувними ящиками і підйомним механізмом з ламелями, є ніша для білизни.
До складу спальні входять наступні елементи (ШxГxВ):
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
Ліжко коплектується звичайним каркасом з ламелями або каркасом з підйомним механізмом.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 3 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Комод | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 264.4 см |
| Ширина кровати | 218.2 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 102 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 230 см |
| Глубина шкафа | 51.6 см |
| Высота шкафа | 201.8 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 160 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 93.5 см |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Подъемный механизм | без підйомного механізму |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |