





12 119 ₴
Передпокій цільний з ДСП Space LuxeStudio Шиншила сіра/Горіх ліон
Передпокій Space - це сучасне рішення для простору передпокою. Його розміри забезпечать достатньо місця для зберігання Вашого одягу, взуття та інших предметів. Передпокій виготовлений з ДСП (клас E1) в комбінації кольорів шиншила сіра 18 мм з рейками горіх ліон, що надає елегантного вигляду. Краї передпокою оброблені протиударною кромкою товщиною 2.0 мм, забезпечуючи тим самим довговічність та захист від пошкоджень.
У виробі передбачені чорні гачки для зручного розміщення одягу, а також можливість вибору місця розташування вішалки праворуч або ліворуч. Фасад передпокою відкривається без використання ручки завдяки механізму Tip On GTV, що надає йому сучасного та мінімалістичного вигляду.
Додатково передпокій комплектується завісою Push On з доводчиками, тому двері відчиняються/зачиняються плавно та безшумно. Цей функціональний та стильний виріб чудово впишеться у будь-який сучасний інтер'єр, забезпечуючи зручність та організованість у просторі Вашої передпокою.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Варіанти виконання:
Габаритні розміри Space №1:
Габаритні розміри Space №2:
Висота 2304 мм або 2504 мм на вибір без зміни ціни.
Окремо можливо придбати м'яке сидіння для передпокою з ППУ + меблева тканина Аляска 97.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxe Studio |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 1 |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1000 мм |
| Глубина | 416 мм |
| Высота | 2304 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ДСП |
| Цвет (оттенок) мебели | Шиншила сіра / Горіх ліон |