


10 894 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ LEADA/ЛЕАДА LUXESTUDIO
Комод Leada/Леада – відмінне рішення для дому, ця модель легко впишеться в будь-який інтер'єр. Комод має шість висувних шухляд на телескопічних напрямних Push On без дотягувача, які забезпечують достатньо місця для зберігання речей. Глибокі шухляди дозволяють зручно розмістити одяг, постільну білизну, аксесуари та інші предмети. Елегантні високі чорні ніжки надають комоду витонченого вигляду.
Корпус комода виготовлений з ДСП класу Е1 товщиною 18 мм. Фасад - з фарбованої МДФ із фрезеруванням. Протиударна кромка завтовшки 2 мм. Відкриття фасаду без ручки – методом натискання за допомогою механізму Tip On додає зручності у використанні, підкреслюючи мінімалістичний дизайн. Високі ніжки чорного кольору GTV Н-150 мм (Польща).
Лінійка сучасних корпусних меблів Leada/Леада від українського виробника LuxeStudio пропонує готові рішення для повноцінного облаштування всіх кімнат вашого будинку чи квартири: спальні, передпокою чи вітальні.
Основні характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxe Studio |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 86.1 см |
| Глубина комода | 41.4 см |
| Ширина комода | 128.7 см |
| Материал изготовления комода | |
| Декоративные элементы | МДФ ламинированный, МДФ |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Столешница | ДСП |
| Фасады | МДФ, МДФ ламинированный |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Шиншила сіра / RAL 7024 |