


9 458 ₴
Односпальне ліжко Хюго від українського виробника меблів Luna - це чудове рішення для дитячої кімнати чи спальні. Ліжко виконано у еко-стилі з натуральних матеріалів - дерева бука з дотриманням усіх ортопедичних вимог, адже воно оснащено ламельною буковою основою з кроком 5-5,5 см. У стандартній комплектації ліжко має три бортики, що захистять Вашого малюка від падіння та від доторків до прохолодної стіни. Бортики ліжка, що виготовлені з дерев'яних планок дозволять при необхідності закріпити також м'який захист для маленьких дітей, щоб вони не вдарялися під час сну.
Дана модель ліжка додатково укомплектована бортиком спереду, що захистить активних дітей під час сну та двома висувними ящиками, де зручно зберігати постільну білизну або дитячі іграшки.
Додатково можна придбати матрас, що не входить у комплект з ліжком, його розмір відповідає розміру спального місця.
Виробником також передбачено можливість обрання іншого кольору фарбування ліжка за системою Ral. Тому Ви з легкістю зможете підібрати колір відповідно до уподобань малюка та дизайну дитячої кімнати. Вартість ліжка з вибором кольору за системою Ral становитиме +30% до вартості ліжка в кольорі бук натуральний.
Ліжко Хюго від Luna стане улюбленим місцем для сну та ігор Вашого малюка!
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Розмір спального місця: 70*140 см
Колір: 101 темний горіх
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luna |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 70х140 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Орех |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Защитный бортик | Да |
| Матрас | Нет |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 76 см |
| Длина детской кровати | 148 см |
| Общая высота детской кровати | 66 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 140 см |
| Ширина спального места | 70 см |