


3 465 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ LEADA/ЛЕАДА LUXESTUDIO
Тумбочка №6 Leada/Леада LuxeStudio – ідеальне поєднання елегантності та функціональності для вашої спальні. Її вишуканий сірий відтінок надає інтер'єру ноти стриманого стилю. Дана модель обладнана однією висувною шухлядою для зберігання різних дрібниць, які повинні бути під рукою в момент відпочинку. Елегантні високі ніжки чорного кольору GTV Н-150 мм (Польща) надають легкості загальному візуальному сприйняттю кімнати. Стильна сучасна тумба стане не лише функціональним акцентом у вашому просторі, а й символом вишуканого смаку та стилю.
Виріб виготовлений з високоякісного ДСП (клас Е1) товщиною 18 мм, з фарбованими фасадами з МДФ із фрезеруванням. Протиударна кромка завтовшки 2 мм. Шухляда на телескопічних напрямних Push On без дотягувача. Відкриття фасаду без ручки – методом натискання за допомогою механізму Tip On додає зручності у використанні, підкреслюючи мінімалістичний дизайн.
Лінійка сучасних корпусних меблів Leada/Леада від українського виробника LuxeStudio пропонує готові рішення для повноцінного облаштування всіх кімнат вашого будинку чи квартири: спальні, передпокою чи вітальні.
Основні характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxe Studio |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 41.1 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Ширина тумбы | 51.5 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Декоративные элементы | МДФ ламинированный, МДФ |
| Корпус тумбы | ДСП |
| Фасады тумбы | МДФ крашеный, МДФ |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Шиншила сіра / RAL 7024 |