







от 24 766 ₴
Ретельно підбираючи меблі для вітальні, необхідно пам'ятати про те, що диван є одним з основних елементів інтер'єру. Адже саме завдяки йому , ми можемо відпочити після важкого насиченого дня і зібрати в одній кімнаті всіх членів сім'ї. Так що якщо розміри гостинний дозволяють Вам не економити на зайвих метрах, кутовий диван «Бруклін», гарно впишеться в звичний побут і атмосферу Вашого будинку.
Ця модель не тільки неймовірно красива, багатофункціональна і сучасна, але ще і виконана з високоякісних матеріалів і кращих сортів деревини, що тільки підкреслює її значимість.
|
Габаритні розміри: |
|
| Ширина кутового дивану (см): | 306 |
| Глибина (см): | 90 |
| Висота (см): | 103 |
| Висота сидіння (см): | 50 |
| Глибина сидіння (см): | 57 |
| Габарити в розкладеному стані (см): | 306 х 177 х 103 |
|
Характеристики кутового дивана |
|
| Спальне місце (см): | 123 x 245 |
| Механізм трансформації: | Дельфін |
| Наповнення дивана: | Пружина Бонель, Пружина Змійка, Пінополіуретан |
| Ніша для білизни: | Присутня |
| Каркас кутового дивану: | хвойні породи дерев |
Тканини імпортного виробництва в асортименті.
Меблі відповідає санітарно-гігієнічним нормам України.
Гарантія якості 18 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 103 см |
| Высота посадочной части дивана | 50 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 103 см |
| Высота спального места | 50 см |
| Длина спального места | 245 см |
| Ширина спального места | 123 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина дивана | 306 м |
| Подлокотник | 2 (шт.), кожзам |
| категорія тканин | 1 Категорія |