


15 612 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ LEADA/ЛЕАДА LUXESTUDIO
Двостулкова шафа для білизни та верхнього одягу Leada/Леада LuxeStudio – елегантне та функціональне рішення для вашої спальні або передпокою. Його лаконічний дизайн без ручок підкреслює мінімалістичний стиль, а механізм відкриття методом натискання надає зручності у використанні. Усередині шафа обладнана штангою та сімома полицями, забезпечуючи достатньо місця для зберігання одягу, білизни та аксесуарів.
Виріб виготовлений з високоякісного ДСП (клас Е1) товщиною 18 мм, з фарбованими фасадами з МДФ із фрезеруванням. Протиударна кромка завтовшки 2 мм. Механізм відчинення дверцят без ручки Tip On додає зручності у використанні, підкреслюючи мінімалістичний дизайн та зручність використання. Компактні розміри дозволяють легко розмістити його в будь-якому приміщенні: спальня, вітальня, передпокій, балкон, хол створюючи атмосферу затишку і ладу.
Лінійка сучасних корпусних меблів Leada/Леада від українського виробника LuxeStudio пропонує готові рішення для повноцінного облаштування всіх кімнат вашого будинку чи квартири: спальні, передпокою чи вітальні.
Основні характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxe Studio |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полки для белья | 7 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2140 мм |
| Глубина шкафа | 574 мм |
| Ширина шкафа | 968 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Декоративные элементы | МДФ |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ крашеный, МДФ |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Шиншила сіра / RAL 7024 |