








от 34 324 ₴
Якщо у Вас простора житлоплощу , але її захаращення для Вас ― недозволена розкіш , тоді кутовий диван «Метро» допоможе зберегти Ваші безцінні квадратні метри.
Лаконічність форм і оббивка в м'яких пастельних тонах , а також зручна система трансформації « дельфін» з пружним пружинним блоком роблять кутовий диван справжньою знахідкою , здатної не тільки заощадити дорогоцінні метри , а й подарувати Вам комфортний сон.
При створенні дивана використовуються екологічно чисті матеріали. Родзинка дивана ― це місткий ящик для постільної білизни і неймовірно симпатичні бічні полички для зберігання газет і журналів.
Габаритні розміри:
Ширина кутового дивана (см): 270
Глибина (см): 100
Висота ( см): 95
Габарити в розкладеному стані (см): 270 х 195 х 95
Характеристики кутового дивана :
Спальне місце (см):130 х 200
Механізм трансформації : Дельфін
Наповнення дивана :
Пружина Боннель + Ламелі + Пружинна змійка
Ніша для білизни: присутня
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Высота посадочной части дивана | 47 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Высота спального места | 47 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 130 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон, пенополиуретан |
| Спальное место | пружинная змейка, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 100 |
| Длина дивана | 270 м |
| Подлокотник | 2 (шт.), ткань |
| категорія тканин | 1 Категорія |