



5 624 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФРАНЧЕСКА МОДЕРН КАШЕМІР + БІЛИЙ
Комод Франческа від компанії виробника Модерн це високоякісна меблі, яка відрізняється не тільки сучасним дизайном і ергономічністю, але і наявністю безлічі різноманітних відсіків для зберігання речей. Комод Франческа з однойменної модульної системи для Спальні ідеально впишеться в інтер'єр в передпокої так і у вітальні або спальні.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Серый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 93 см |
| Глубина комода | 41 см |
| Ширина комода | 125 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Столешница | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет мебели | Кашемір + Білий |