




12 923 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФРАНЧЕСКА МОДЕРН КАШЕМІР + БІЛИЙ
Шафа Франческа - елемент модульної спальні Франческа. Дана модель стане прекрасним варіантом для зберігання речей і різного текстилю. Чотирьохдверна шафа Франческа - відмінне сучасне рішення для спальні, передпокою або вітальні.
Шафа Франческа ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
Спальня Франческа - меблевий гарнітур виробника меблевої фабрики Модерн. Виконаний із високоякісної ДСП. Сучасний стиль - відмінна риса спального гарнітура Франческа. Характеризується чіткими лініями, геометрично правильними формами, фасади підкреслені довгастими металевими ручками. Незвичайне поєднання кольорів надає меблям особливого шарму. Функціональність, практичність, якісна елегантна простота, строгість форм стануть прикрасою Вашої оселі.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2020 мм |
| Глубина шкафа | 590 мм |
| Ширина шкафа | 1800 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 5 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Кашемір + Білий |