





6 115 ₴
Ліжко Франческа з рамкою під матрац - це розкішна модель, яка стане центром уваги будь-якої спальні, забезпечивши королівський сон. Двоспальне ліжко Франческа - один з елементів модульної спальні Франческа Модерн, чудово доповнить спальну кімнату.
Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Спальня Франческа - меблевий гарнітур виробника меблевої фабрики Модерн. Виконаний із високоякісної ДСП. Сучасний стиль - відмінна риса спального гарнітура Франческа. Характеризується чіткими лініями, геометрично правильними формами, фасади підкреслені довгастими металевими ручками. Незвичайне поєднання кольорів надає меблям особливого шарму. Функціональність, практичність, якісна елегантна простота, строгість форм стануть прикрасою Вашої оселі.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Основание | Ламели |
| Размер спального места | 160х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80 см |
| Длина кровати | 205 см |
| Ширина кровати | 183 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП |
| Каркас кровати | ДСП |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Кашемір + Білий |