

6 613 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ AURA/АУРА LUXESTUDIO
Комод для зберігання речей Aura/Аура №1 LuxeStudio – це елегантне та функціональне рішення для зберігання білизни та одягу. Великий комод із трьома глибокими шухлядами на телескопічних напрямних із доводчиками стане вишуканим доповненням вашого інтер'єру. Місткі шухляди дозволяють зручно розмістити одяг, постільну білизну, аксесуари та інші предмети. Елегантні сріблясті ручки надають нотки вишуканості.
Дана модель виготовлена з високоякісного ДСП (клас Е1) завтовшки 16 мм у кольорі дуб золотий крафт. Білий глянсовий фасад надає комоду сучасного та витонченого вигляду. Кромка: 2.0 мм, протиударна. Кришка 16 мм або 32 мм. Ручка профільна – срібло NEXA 96 мм GTV (хром).
Лінійка корпусних меблів Aura/Аура пропонує готові рішення для повноцінного облаштування всіх кімнат вашого будинку або квартири: спальні, вітальні та передпокою.
Основні характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Комод виробляється з кришкою 16 мм або 32 мм.
Габаритні розміри (кришка 16 мм):
Габаритні розміри (кришка 32 мм):
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxe Studio |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Глубина комода | 48 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Столешница | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотий / Білий глянсовий |
| Толщина столешницы | 16 мм |