

8 576 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ AURA/АУРА LUXESTUDIO
Комод для зберігання речей Aura/Аура №2 LuxeStudio – це елегантне та функціональне рішення для зберігання білизни та одягу. Великий комод із двома закритими відділеннями та трьома глибокими шухлядами на телескопічних напрямних із дотягувачами стане вишуканим доповненням вашого інтер'єру. Полиці за дверцятами та місткі шухляди забезпечують ідеальний простір для зберігання одягу, білизни та аксесуарів. Дверні завіси з дотягувачами. Елегантні сріблясті ручки надають нотки вишуканості.
Дана модель виготовлена з високоякісного ДСП (клас Е1) завтовшки 16 мм у кольорі дуб золотий крафт. Білий глянсовий фасад надає комоду сучасного та витонченого вигляду. Кромка: 2.0 мм, протиударна. Кришка 16 мм або 32 мм. Ручка профільна – срібло NEXA 96 мм GTV (хром).
Лінійка корпусних меблів Aura/Аура пропонує готові рішення для повноцінного облаштування всіх кімнат вашого будинку або квартири: спальні, вітальні та передпокою.
Основні характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
Комод виробляється з кришкою 16 мм або 32 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxe Studio |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 71.7 см |
| Глубина комода | 48 см |
| Ширина комода | 150 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Столешница | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотий / Білий глянсовий |
| Толщина столешницы | 16 мм |