







от 28 916 ₴
Кутовий диван «Барон 31» може похвалитися відмінним надміцним каркасом з хвойних порід дерева , зручною системою трансформації «телескоп» і пружним пружинним блоком на змійці . « Барон 31» - це нове слово в оформленні інтер'єру гостінних кімнат.
Основні технічні характеристики:
Габарити: 280х245х93
Спальні місце: 232х150
Наповнення: пружинний блок, пенополіурітан.
Механізм трансформації: телескоп
Ящик для білизни: є.
Каркас: хвойні породи дерева.
Несучі елементи і частини підвіщеного НАВАНТАЖЕННЯ:
тверді породи дерева, фанера.
Короб и кришка білізняного ящика: фанера, ламіноване ДСП, ДВП.
Підлокітнікі: дерево, ДСП, ДВП, фанера.
З'єднання дерев'яних конструкцій: шиповка, клей, скоби, Саморізи.
Упаковка: поліетилен, картон.
Тканини імпортного виробництва в асортименті.
Гарантія якості 18 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Телескоп |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 46 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 46 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 92 |
| Длина дивана | 290 м |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| категорія тканин | 1 Категорія |