





36 539 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ СОНАТА
Модульна спальня Соната від Модерн у білому кольорі підкорює своїми простими та водночас плавними формами. Спальня Соната має стандартну комплектацію – ліжко, тумбочки, комод та шафу на 4 двері. Спальний гарнітур Соната може мати каркасне та безкаркасне ліжко. Вдала кольорова гама, демократична ціна і дизайн, що вже став класичним, зробили спальню Соната номером першим серед лінійки спальних гарнітур фабрики Модерн.
Меблі Модерн пропонує покупцям свою продукцію у великому асортименті на будь-який смак. Всі меблі від цього виробника поєднують у собі 3 головні складові: комфорт, практичність у використанні та оригінальність. І все це за доступними цінами. Якість виготовлення меблів при цьому зовсім не поступається дорогим закордонним аналогам. Меблі виготовляються із сучасних якісних матеріалів на сучасному обладнанні та з дотриманням усіх стандартів виробництва в Україні.
До складу спальні входять наступні елементи (ШxВxГ) см:
Корпус: білий (ДСП).
Фасади: вершковий браш (МДФ).
Загальні розміри спальні:
Ліжко коплектується вкладом під матрац. Матрац в комплект не входить, купується окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Размеры зеркала | |
| Высота зеркала | 95 см |
| Ширина зеркала | 94 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 90 см |
| Глубина комода | 48 см |
| Ширина комода | 104 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 96 см |
| Длина кровати | 206 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 181 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 34 см |
| Ширина тумбы | 44 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 221 см |
| Глубина шкафа | 52 см |
| Ширина шкафа | 156 см |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Каркас кровати | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Комод | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места, см | 160x200 |