

7 834 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ AURA/АУРА LUXESTUDIO
Комод для зберігання речей Aura/Аура №3 LuxeStudio – це елегантне та функціональне рішення для зберігання білизни та одягу. Великий комод обладнаний однією тумбою з полицею всередині та чотирма шухлядами на телескопічних направляючих з дотягувачами, що забезпечує максимальну організацію для зберігання одягу, білизни та аксесуарів та зручність у використанні. Полиця за дверцятами та місткі шухляди забезпечують ідеальний простір для зберігання одягу, білизни та аксесуарів. Дверні завіси з дотягувачами. Елегантні сріблясті ручки надають нотки вишуканості.
Дана модель виготовлена з високоякісного ДСП (клас Е1) завтовшки 16 мм у кольорі дуб золотий крафт. Білий глянсовий фасад надає комоду сучасного та витонченого вигляду. Кромка: 2.0 мм, протиударна. Кришка 16 мм або 32 мм. Ручка профільна – срібло NEXA 96 мм GTV (хром).
Лінійка корпусних меблів Aura/Аура пропонує готові рішення для повноцінного облаштування всіх кімнат вашого будинку або квартири: спальні, вітальні та передпокою.
Основні характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
Комод виробляється з кришкою 16 мм або 32 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxe Studio |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 71.7 см |
| Глубина комода | 48 см |
| Ширина комода | 110 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Столешница | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотий / Білий глянсовий |
| Толщина столешницы | 16 мм |