


11 138 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ AURA/АУРА LUXESTUDIO
Розпашна дводверна шафа Aura/Аура №2 LuxeStudio 1064 — ідеальне рішення для стильного та функціонального зберігання ваших речей. Виконана в елегантному кольорі дуб крафт золотий, ця шафа чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Білий глянсовий фасад надає вишуканості та сучасного шарму. Дана модель обладнана п'ятьма полицями, що забезпечують достатній простір для організації одягу та аксесуарів. Профільні сріблясті ручки надають стиль та зручність у використанні. Дводверна красива сучасна шафа для одягу ідеально підійде для вашої спальні або передпокою, створюючи затишок і порядок в будинку.
Шафа виготовлена з високоякісного ДСП (клас Е1) товщиною 16 мм. Завіси з дотягувачами забезпечують плавне та безшумне відчинення дверей. Крайка: 2.0 мм, протиударна. Ручка профільна – срібло NEXA 96 мм GTV (хром).
Лінійка корпусних меблів Aura/Аура LuxeStudio пропонує готові рішення для повноцінного облаштування всіх кімнат вашого будинку або квартири: спальні, вітальні та передпокою.
Основні характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxe Studio |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полки для белья | 5 |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2332 мм |
| Глубина шкафа | 560 мм |
| Ширина шкафа | 1064 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотий / Білий глянсовий |