

18 058 ₴
Двухярусне ліжко-трансформер Адель Duo від українського виробника меблів Luna стане цікавим місцем для відпочинку Вашим дітям. За рахунок двох ярусів ліжко достатньо зеконимить місця в дитячій кімнаті для ігор, а драбинка на другий поверх буде справжньою розвагою.
Ліжко Адель Duo виготовлено з безпечних, екологічно чистих матеріалів - натурального дерева бука. Ліжко оснащене захисними бортиками на всьому периметрі, що захистить від падіння та доторків до прохолодної стіни. Додатково дана модель комплектується захисним бортиком на першому ярусі для найменших малят, а також ящиками для зберігання постільної білизни чи дитячих іграшок.
В якості основи під матрас викоростано букові ламелі з кроком 5-5,5 см, що забезпечує амортизаційний ефект і вірне положення спини під час сну.
Матрас у комплект з ліжком не входить, його можна придбати окремо. Розмір матрасу відповідає розміру спального місця.
Виробником також передбачено можливість обрання будь-якого бажаного кольору фарбування ліжка за системою Ral. Тому Ви з легкістю зможете підібрати колір відповідно до уподобань малюка та дизайну дитячої кімнати. Вартість ліжка з вибором кольору за системою Ral становитиме +30% до вартості ліжка в кольорі бук натуральний.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Розмір спального місця: 80*160 см
Колір: 102 бук натуральний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luna |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размер спального места | 80х160 |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Тип кровати | Двоярусне |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Цвет | Бук |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 168 см |
| Глубина детской кровати | 86 см |
| Общая высота детской кровати | 184 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 160 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Стандартная лестница | Да |
| Защитный бортик | Да |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 168 |
| Ширина кровати | 86 |
| Высота кровати с учетом изголовья | 184 |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Основание | Ламели |