

19 310 ₴
Двухярусне ліжко-трансформер Адель Duo від українського виробника меблів Luna стане цікавим місцем для відпочинку Вашим дітям. За рахунок двох ярусів ліжко достатньо зеконимить місця в дитячій кімнаті для ігор, а драбинка на другий поверх буде справжньою розвагою.
Ліжко Адель Duo виготовлено з безпечних, екологічно чистих матеріалів - натурального дерева бука. Ліжко оснащене захисними бортиками на всьому периметрі, що захистить від падіння та доторків до прохолодної стіни. Додатково дана модель комплектується захисним бортиком на першому ярусі для найменших малят, а також ящиками для зберігання постільної білизни чи дитячих іграшок.
В якості основи під матрас викоростано букові ламелі з кроком 5-5,5 см, що забезпечує амортизаційний ефект і вірне положення спини під час сну.
Матрас у комплект з ліжком не входить, його можна придбати окремо. Розмір матрасу відповідає розміру спального місця.
Виробником також передбачено можливість обрання будь-якого бажаного кольору фарбування ліжка за системою Ral. Тому Ви з легкістю зможете підібрати колір відповідно до уподобань малюка та дизайну дитячої кімнати. Вартість ліжка з вибором кольору за системою Ral становитиме +30% до вартості ліжка в кольорі бук натуральний.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Розмір спального місця: 90*200 см
Колір: 102 бук натуральний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luna |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Тип кровати | Двоярусне |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Бук |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Защитный бортик | Да |
| Матрас | Нет |
| Стандартная лестница | Да |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 96 см |
| Длина детской кровати | 208 см |
| Общая высота детской кровати | 184 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 184 |
| Длина кровати | 208 |
| Ширина кровати | 96 |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Основание | Ламели |