


24 419 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ AURA/АУРА LUXESTUDIO
Розпашна чотиридверна шафа Aura/Аура №3 LuxeStudio 2564 — ідеальне рішення для стильного та функціонального зберігання ваших речей. Виконана в елегантному кольорі дуб крафт золотий, ця шафа чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Білий глянсовий фасад надає вишуканості та сучасного шарму. Дві штанги забезпечують зручне зберігання одягу на вішалках, містки полиці дозволяють розмістити різноманітні предмети, а три висувні шухляди на направляючих без дотягувача надають додатковий простір для дрібниць та аксесуарів. Профільні сріблясті ручки надають стиль та зручність у використанні. Містка сучасна шафа для одягу ідеально підійде для вашої спальні або передпокою, створюючи затишок і порядок у будинку.
Шафа виготовлена з високоякісного ДСП (клас Е1) товщиною 16 мм. Завіси з дотягувачами забезпечують плавне та безшумне відчинення дверей. Крайка: 2.0 мм, протиударна. Ручка профільна – срібло NEXA 96 мм GTV (хром).
Лінійка корпусних меблів Aura/Аура LuxeStudio пропонує готові рішення для повноцінного облаштування всіх кімнат вашого будинку або квартири: спальні, вітальні та передпокою.
Основні характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxe Studio |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 5 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Выдвижной ящик | 3 шт |
| Полки для белья | 7 |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2332 мм |
| Глубина шкафа | 560 мм |
| Ширина шкафа | 2564 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотий / Білий глянсовий |