


9 533 ₴
Особливістю односпального ліжка Злата від одного з найбільших українських виробників дерев'яних ліжок Luna є його витончений дизайн. Плавний виріз узніжжя та узголів'я, що ніби хвильки спадають від стіни надають моделі витонченого дизайну.
Ліжко Злата виготовлено з дерева бука - екологічно чистого та натурального матеріалу, що надзвичайно важливо при виготовлені дитячих меблів. Оснащено ліжко додатковим захисним бортиком спереду та викатними місткими ящиками для постільної білизни, дитячих іграшок та інших речей.
Ліжко має ортопедичну основу у вигляді букових ламелей, розташованих на відстані 5-5,5 см. Це забезпечує правильне положення спини під час відпочинку та амортизаційний ефект.
Модель ліжка Злата представлена у різних кольорах, з якими Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Виробником також передбачено можливість обрання будь-якого кольору фарбування ліжка за системою Ral. Тому Ви з легкістю зможете підібрати колір відповідно до уподобань малюка та дизайну дитячої кімнати. Вартість ліжка з вибором кольору за системою Ral становитиме +30% до вартості ліжка в кольорі бук натуральний.
Ліжко Злата від Luna стане справжньою родзинкою у дитячій кімнаті та улюбленим місцем відпочинку для Вашого малюка!
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Розмір спального місця: 80*160 см
Колір: 103 горіх
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luna |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х160 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Орех |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Защитный бортик | Да |
| Матрас | Нет |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 87 см |
| Длина детской кровати | 166 см |
| Общая высота детской кровати | 63 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 160 см |
| Ширина спального места | 80 см |