


13 001 ₴
Чудовим рішенням для дитячої кімнати, де мешкає двоє дітей стане ліжко Тедді Duo від фабрики Luna. Ліжко має два спальних місця, одне з яких з легкістю висувається, коли це необхідно, а в інший час воно може бути акуратно заховано. Така конструкція ліжка виглядає легко, не буде загромаджувати дитячу зайвими меблями та залишить достатньо місця для веселих ігор.
Ліжко Тедді Duo виготовлено з дерева бука - екологічно чистого та натурального матеріалу, що надзвичайно важливо при виготовлені дитячих меблів. Ортопедичний ефект забезпечено за рахунок букових ламелей, що розташовані на відстані 5-5,5см.
Модель ліжка Тедді Duo представлена у різних кольорах, з якими Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Виробником також передбачено можливість обрання будь-якого кольору фарбування ліжка за системою Ral. Тому Ви з легкістю зможете підібрати колір відповідно до уподобань малюка та дизайну дитячої кімнати. Вартість ліжка з вибором кольору за системою Ral становитиме +30% до вартості ліжка в кольорі бук натуральний.
Окрім того виробник передбачив додаткові опції, якими Ви можете оснастити ліжко за Вашим бажанням (остаточну ціну з додатковими опціями уточнюйте у менеджера):
Ліжко Тедді Duo від Luna - це стильне ліжко-диванчик, де завжди затишно відпочивати та цікаво грати!
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Розмір спального місця: 80*200 см
Колір: 103 горіх
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luna |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х200 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Орех |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 86 см |
| Длина детской кровати | 215 см |
| Общая высота детской кровати | 91 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |