



7 011 ₴
Односпальне ліжко Барні від української меблевої фабрики Luna чудово підійде для дитячої кімнати. Особливістю ліжка є цікава вигнута форма узніжжя та узголів'я, що надає ліжку витонченого дизайну. Модель виготовлено з натурального дерева, що є найкращим безпечними матеріалом для дітей, а також характеризується міцністю та довговічністю в експлуатації.
Ліжко має ортопедичну основу у вигляді букових ламелей, розташованих на відстані 5-5,5 см. Це забезпечує правильне положення спини під час відпочинку та амортизаційний ефект.
Модель ліжка Барні представлена у різних кольорах, з якими Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Виробником також передбачено можливість обрання будь-якого кольору фарбування ліжка за системою Ral. Тому Ви з легкістю зможете підібрати колір відповідно до уподобань малюка та дизайну дитячої кімнати. Вартість ліжка з вибором кольору за системою Ral становитиме +23% до вартості ліжка в кольорі венге.
Додатково ліжко Барні може бути оснащено (остаточну ціну з додатковими опціями уточнюйте у менеджера):
Ліжко Барні від Luna - це класична модель ліжка, що характеризується своєю надійністю та витонченим дизайном, який обов'язково сподобається Вашому малюку!
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Розмір спального місця: 80*200 см
Колір: 106 венге
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luna |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х200 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Венге |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 85.5 см |
| Длина детской кровати | 206 см |
| Общая высота детской кровати | 67 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |