


от 10 110 ₴
|
Габаритні розміри: |
|
| Ширина крісла (см): | 121 |
| Глибина (см): | 90 |
| Висота (см): | 103 |
| Висота сидіння (см): | 50 |
| Глибина сидіння (см): | 57 |
| Габарити в розкладеному стані (см): | 121 х 90 х 103 |
|
Характеристики крісла: |
|
| Наповнення крісла: | Пружина Змійка, Пружина Боннель, Пінополіуретан |
| Ніша для білизни: | Відсутня |
Підлокітники: дерево, ДСП, ДВП, фанера.
З'єднання дерев'яних конструкцій: шиповка, клей, скоби, саморізи.
Упаковка: поліетилен, картон.
Тканини імпортного виробництва в асортименті.
Меблі відповідають санітарно-гігієнічним нормам України.
Гарантія якості 18 місяців.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Форма дивана | линейный (прямой) |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 103 мм |
| Высота сидения | 50 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота спинки | 103 |
| Обивочный материал | Ткань |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |