

11 964 ₴
Ліжко Фібі від українського виробника меблів Luna - це комфортна модель ліжка, що має півтораспальну ширину, тому дитині буде зручно в ньому спати, а при необхідності Ви також зможете прилягти, щоб прочитати цікаву історію чи розповісти казку на ніч. Окрім того ліжко має високі узніжжя та узголів'я випуклої форми з оригінальними різьбленими набалдашниками.
Ліжко Фібі виготовлено з натурального дерева породи бук, що характеризується довговічністю та міцністю в експлуатації. Ліжко має ортопедичну основу у вигляді букових ламелей, розташованих на відстані 5-5,5 см.
Модель ліжка Фібі представлена у різних кольорах, з якими Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Виробником також передбачено можливість обрання будь-якого кольору фарбування ліжка за системою Ral. Тому Ви з легкістю зможете підібрати колір відповідно до уподобань малюка та дизайну дитячої кімнати. Вартість ліжка з вибором кольору за системою Ral становитиме +30% до вартості ліжка в кольорі бук натуральний.
В комплекті до ліжка Фібі йде два містких ящики на колесиках, що зручно розташовуються під ліжком і використовуються для зберігання постільної білизни, дитячих іграшок чи інших необхідних речей.
Ліжко Фібі - це запорука комфортного сну та оригінальний еко-дизайн, що прикрасить дитячу чи підліткову кімнату!
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Розмір спального місця: 120*190 см
Колір: 107 білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luna |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 120х190 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Защитный бортик | Нет |
| Матрас | Нет |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 125 см |
| Длина детской кровати | 198 см |
| Общая высота детской кровати | 88 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 120 см |