

12 104 ₴
Односпальне ліжко Соня Duo від Luna з додатковим спальним місцем досконало продумане виробником, щоб знайшлося спальне місце для двох дітей, але при цьому ліжко займало мінімум місця у кімнаті. Саме тому додаткове спальне місце зручно заховане під основним і створюється враження, що у кімнаті одне ліжко, що вивільняє додатковий простір для дитячих забавок.
Ліжко Соня Duo виготовлено з натурального дерева породи бук, сертифікованим за усіма стандартами для виготовлення дитячих меблів. В якості ортопедичної основи використано букові ламелі, що розташовані на відстані 5-5,5 см.
Модель ліжка Соня Duo представлена у різних кольорах, з якими Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Виробником також передбачено можливість обрання будь-якого кольору фарбування ліжка за системою Ral. Тому Ви з легкістю зможете підібрати колір відповідно до уподобань малюка та дизайну дитячої кімнати. Вартість ліжка з вибором кольору за системою Ral становитиме +30% до вартості ліжка в кольорі бук натуральний.
Представлена модель ліжка Соня Duo укомплектована двома місткими ящиками для зберігання постільної білизни. За додаткову плату ліжко можна також оснастити додатковим захисним бортиком спереду для захисту малюків під час сну (остаточну ціну з бортиком уточнюйте у менеджера).
Ліжко Соня Duo - це класичний дизайн ліжка, що гарантує безпеку та спокійний сон Вашим дітям!
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Розмір спального місця: 80*160 см
Колір: 106 венге
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luna |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х160 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Венге |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Матрас | Нет |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 88 см |
| Длина детской кровати | 171 см |
| Общая высота детской кровати | 81 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 160 см |
| Ширина спального места | 80 см |