








21 339 ₴
Диван Вікторі - це елегантний і зручний диван, який стане прекрасним доповненням до вашого інтер'єру. Його габаритні розміри спального місця складають 1500х1880 мм, що забезпечує комфортний сон для двох осіб. Наповнення дивана складається з пружинного блоку та пінополіуретану, що робить його ортопедичним і забезпечує правильне розподілення ваги тіла під час сну.
Механізм трансформації дивана - єврокнижка, що забезпечує легку і швидку зміну з прямої форми на кутову. Однією з особливостей цього дивана є можливість розкладання його на половини, що дозволяє адаптувати його під ваші потреби та простір кімнати.
Особливості:
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Цвет | Зелёный |
| Цвет (оттенок) мебели | Зеленый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 82 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 188 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, деревянный брус |
| Опоры | дерево |
| Основание спального места | мебельные пружины |
| Подлокотник | фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан, пружинный блок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 160 |
| Длина дивана | 233 м |