



8 083 ₴
М'яке розкладне крісло з підлокітниками Балтика Модерн - це оригінальний та зручний меблевий виріб, який з легкістю впишеться у вітальню, спальню, передпокій, їдальню та дитячу кімнату. Крісло виготовлене з масиву дерева, оббивка з тканини. Стане чудовим доповненням до дивана Балтика.
Про термін служби наповнювача не доведеться замислюватися, адже він виконаний із високоякісного пінополіуретану. М'які, невеликі дивані подушки, підкреслять особливий стиль, властивий цій моделі, не залишивши байдужим як дорослих, так і дітей.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Доступні кольори:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло-кровать |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |
| Цвет | Серый |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 85 см |
| Глубина | 97 см |
| Высота с учетом спинки | 91 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 60 см |
| Высота спального места | 42 см |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Основа сиденья | деревянные ламели |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Ножки | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | деревянные ламели, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | Текстиль |