






12 031 ₴
Диван Бонд - розкішний та функціональний меблевий виріб, який з легкістю впишеться у вітальню та спальню, на дачу або в будь-яку іншу кімнату. Диван Бонд – дуже лаконічна, елегантна модель дивана легко впишеться у сучасний дизайн. Дана модель виконана в стилі «мінімалізм» і не потребує особливих труднощів з підбору аксесуарів. Прості, без надмірностей, форми припадуть до смаку сучасним господарям.
Габаритні розміри, ДхГхВ, мм: 2260х950х920
Спальне місце), мм: 1100х1860
Механізм трансформації: Книжка
Матеріал: Текстиль
Наповнення: Деревяні ламелі / ППУ
Колір: сірий
Додаткові опції: Дану модель можна придбати в різних типах і кольорах тканини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Книжка |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 92 см |
| Высота посадочной части дивана | 43 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 43 см |
| Длина спального места | 186 см |
| Ширина спального места | 110 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | ДСП, натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | деревянные ламели |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 95 |
| Длина дивана | 226 м |