






16 921 ₴
Диван Неаполь - є прикладом високоякісних сучасних меблів, які безсумнівно будуть служити протягом десятка років. Його основною особливістю є міцний та надійний корпус, який був виконаний з довговічного дерева та відрізняється зносостійкими якостями. Диван дуже зручний та практичний, оснащений нішею для постільної білизни. Його легко можна розкласти у двоспальне ліжко. Відмінно підходить для щоденного сну завдяки своїм ортопедичним властивостям.
Габаритні розміри, ДхГхВ, мм: 1740х1010х920
Спальне місце), мм: 1500х1920
Механізм трансформації: Викочування
Матеріал: Текстиль
Наповнення: ППУ
Досупні кольри:
Додаткові опції: Дану модель можна придбати в різних типах і кольорах тканини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 92 см |
| Высота посадочной части дивана | 50 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 50 см |
| Длина спального места | 192 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | ДСП, натуральное дерево |
| Опоры | дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 101 |
| Длина дивана | 174 м |