





19 863 ₴
Диван Квадро розкладний від українського виробника м'яких меблів Modern. Лаконічний, функціональний диван за доступні гроші. Ідеальний для невеликих приміщень, він стане улюбленим місцем Вашого особистого комфорту та затишку. Якість відповідає європейським стандартам. Модель оснащена простим та зручним в експлуатації механізмом Єврокнижка. Диван оснащений нішою для білизни та декоративними подушками, що надає більшого комфорту та зручності в експлуатації. Ви також можете самостійно підібрати оббивний матеріал і його відтінок. Диван за розумні гроші!
Габаритні розміри, ДхГхВ, мм: 2320х1000х820
Спальне місце), мм: 1490х1890
Механізм трансформації: Єврокнижка
Матеріал: Текстиль
Наповнення: ППУ
Досупні кольри:
Додаткові опції: Дану модель можна придбати в різних типах і кольорах тканини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Фиолетовый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 82 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 189 см |
| Ширина спального места | 149 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | ДСП, натуральное дерево |
| Опоры | дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан, пружинный блок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 100 |
| Длина дивана | 232 м |