








12 507 ₴
Привабливий та функціональний диван Міні 1,3 Модерн є ідеальним рішенням для невеликих приміщень. Його компактні габаритні розміри дозволяють вдало вписати його в будь-який інтер'єр, забезпечуючи комфорт і затишок. Спальне місце дивана надає достатньо простору для приємного сну.
Виготовлений із високоякісних матеріалів, таких як ламелі, ППУ та текстиль, цей диван забезпечує міцність, зручність та довговічність. Викочування механізм трансформації робить його використання максимально зручним, дозволяючи легко перетворювати диван на затишне спальне місце. Наявність ніші для білизни доповнює функціональність дивана, забезпечуючи зручне зберігання постільної білизни та інших предметів.
Диван Міні 1,3 Модерн – це стильне та практичне рішення для тих, хто цінує зручність, функціональність та сучасний дизайн у меблях.
Габаритні розміри Д.Г.В: 1500*900*850 мм
Розмір спального місця: 1880*1300 мм
Внутрішнє наповнення: Пінополіуретан
Механізм трансформації: Викатний
Актуальну наявність кольорів уточнюйте у менеджерів
Увага! Відтінки представлених тканин можуть відрізнятися від реального кольору виробу, через колір передачі фото на Вашому пристрої.
Доступні кольри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Цвет | Разные цвета |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество спальных мест | 2 |
| Вид мягкой мебели | прямые диваны |
| Вид мебели | Диван |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Возможность трансформации дивана в кровать | Да |
| Возрастная группа | Для детей |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 150 см |
| Глубина | 90 см |
| Высота с учетом спинки | 85 см |
| Высота посадочной части дивана | 41 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 85 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 188 см |
| Ширина спального места | 130 см |
| Высота спального места | 41 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДСП |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Опоры | дерево |
| Наполнители | |
| Спальное место | деревянные ламели, пенополиуретан |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Функция релакс | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Пуфик | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина дивана | 150 м |
| Глубина дивана | 90 |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |
| Обивочный материал | Текстиль |