







14 601 ₴
Привабливий та функціональний диван Тедді Модерн є ідеальним рішенням для невеликих приміщень. Його компактні габаритні розміри дозволяють вдало вписати його в будь-який інтер'єр, забезпечуючи комфорт і затишок. Спальне місце дивана надає достатньо простору для приємного сну.
Модель відноситься до дешевих диванів, але це не впливає на його якість. Особливу увагу виробник надав наповненню виробу, оскільки його сидіння одночасно виконує роль спального місця. Тому для наповнення використовувався спеціальний матеріал із високою еластичністю – ППУ. Цей матеріал забезпечує комфортне та зручне розташування тіла, а також сприяє тривалій експлуатації навіть у складних умовах.
Диван Тедді Модерн – це стильне та практичне рішення для тих, хто цінує зручність, функціональність та сучасний дизайн у меблях.
Габаритні розміри Д.Г.В: 1370*1130*970 мм
Розмір спального місця: 1370*1900 мм
Внутрішнє наповнення: Пінополіуретан
Механізм трансформації: Єврокнижка
Актуальну наявність кольорів уточнюйте у менеджерів
Увага! Відтінки представлених тканин можуть відрізнятися від реального кольору виробу, через колір передачі фото на Вашому пристрої.
Доступні кольори:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Цвет | Бирюзовый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 137 см |
| Глубина | 113 см |
| Высота с учетом спинки | 97 см |
| Высота посадочной части дивана | 47 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 97 см |
| Высота подлокотников | Нет |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 137 см |
| Высота спального места | 47 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДСП |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Опоры | дерево |
| Наполнители | |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Функция релакс | Нет |
| Наличие спинки | Да |
| Пуфик | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Текстиль |