

9 086 ₴
Комод для зберігання речей дзеркальний 800 Noir/Ноір LuxeStudio – це елегантне та функціональне рішення для зберігання білизни та одягу. Великий комод із чотирма глибокими шухлядами на телескопічних напрямних із дотягувачами стане вишуканим доповненням вашого інтер'єру. Місткі шухляди дозволяють зручно розмістити одяг, постільну білизну, аксесуари та інші предмети.
Дана модель виготовлена з високоякісного ДСП (клас Е1) завтовшки 16 мм у будь якому кольорі із стандартної палітри ДСП. Крайка: 2 мм, протиударна. Ручка: ціліснолита, профільна Bravo Bety 320. Матеріал - алюміній, пофарбований порошковою фарбою. Виробництво: Польща. Можливість коригування правильної геометрії виробу, завдяки регульованим ніжкам. Кришка комоду - 32 мм. Дзеркало - графіт, бронза, срібло.
Лінійка сучасних корпусних меблів Noir/Ноір від українського виробника LuxeStudio пропонує готові рішення для повноцінного облаштування всіх кімнат вашого будинку чи квартири: спальні, передпокою чи вітальні.
Основні характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxe Studio |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Антрацит |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 75 см |
| Глубина комода | 58.7 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Материал изготовления комода | |
| Декоративные элементы | металл |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Столешница | ДСП |
| Фасады | зеркало, ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Толщина столешницы | 32 мм |