

от 16 268 ₴
Кухонний куток "Статус" - це прекрасне доповнення Вашої кухні. Невеликий, компактної конструкції, він складаються з кутка, столика і табуреток з надійним кріпленням деталей і довговічною оббивкою.
Кольорова гамма

Параметри: 160 х 120 см вiд кута .
Матерiал - дуб.(царга МДФ шпон дуба).
Меблі, виготовлені у нестандартних комбінаціях, та із тканини замовника, реалізуються по договірній ціні
Стіл Статус
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель Орбита |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | взаимозаменяемый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота сиденья уголка | 440 мм |
| Высота уголка с учетом спинки | 820 мм |
| Глубина сиденья уголка | 430 мм |
| Глубина уголка | 1200 мм |
| Длина уголка | 1600 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван угловой | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| дерево | Вільха |