
от 12 854 ₴
Кухонний куток "Софія" - це прекрасне доповнення Вашої кухні. Невеликий, компактної конструкції, він складається з кутка, столика і табуреток з надійним кріпленням деталей і довговічною оббивкою.
Кольорова гамма

Меблі, виготовлені у нестандартних комбінаціях, та із тканини замовника, реалізуються по договірній ціні
Кожні додаткові 10 см кутка вартують 600 грн.
Параметри: 150 х 110 см вiд кута .
Матерiал: дуб.(царга МДФ шпон дуба).
Характеристики:
Кухонний куток Софія
Стіл Софія 1
Табуретка Софія 1
Лавка мала Софія
Лавка велика Софія
Лавка мала Софія 2
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель Орбита |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | взаимозаменяемый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота сиденья уголка | 450 мм |
| Высота уголка с учетом спинки | 890 мм |
| Глубина сиденья уголка | 330 мм |
| Глубина уголка | 1100 мм |
| Длина уголка | 1500 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| дерево | Вільха |