
от 15 292 ₴
Кухонний куток "Люкс" - це прекрасне доповнення Вашої кухні. Невеликий, компактної конструкції, він складаються з кутка, столика і табуреток з надійним кріпленням деталей і довговічною оббивкою.
Кольорова гамма:

Меблі, виготовлені у нестандартних комбінаціях, та із тканини замовника, реалізуються по договірній ціні
Кожні додаткові 10 см кутка вартують 600 грн.
Параметри: 168 х 118 см вiд кута .
Довжина лавки:
Матерiал - дуб.(царга МДФ шпон дуба)
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель Орбита |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | взаимозаменяемый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота сиденья уголка | 450 мм |
| Высота уголка с учетом спинки | 890 мм |
| Глубина сиденья уголка | 330 мм |
| Глубина уголка | 1180 мм |
| Длина уголка | 1680 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван угловой | 1 шт |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| дерево | Вільха |