





15 428 ₴
Прямий диван Флінт 3 Модерн – втілення класичного стилю та функціональності. Цей диван відрізняється елегантним дизайном та зручністю використання. Механізм трансформації “єврокнижка” забезпечує легкість у використанні та швидку трансформацію в спальне місце. Наявність ніші для білизни по всій довжині дивана робить його ще більш практичним та функціональним.
Переваги моделі:
Внутрішнє наповнення: Пружинний блок Бонель

Механізм трансформації: Єврокнижка
Габаритні розміри Д.Г.В: 2200*920*800 мм
Розмір спального місця: 1400*1940 мм
Матеріал: Текстиль
Наповнення: ППУ
Досупні кольри:
Додаткові опції: Дану модель можна придбати в різних типах і кольорах тканини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 80 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 194 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | ДСП, натуральное дерево |
| Опоры | дерево |
| Основание спального места | Пружинный блок Bonnel |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан, Боннель |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 92 |
| Длина дивана | 220 м |