


5 808 ₴
М'яке нерозкладне крісло з підлокітниками Кортезія Модерн - це оригінальний та зручний меблевий виріб. Унікальне рішення не тільки для вашого будинку, але і для таких громадських місць як у кафе або терас ресторанів. Варто підкреслити, що така модель прослужить не один рік, адже її основною перевагою є високоміцне наповнення та чудова дерев'яна конструкція, що забезпечує довговічність та зносостійкість.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Доступні кольори:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Бордовый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 80 см |
| Высота сидения | 45 см |
| Глубина | 65 см |
| Ширина | 65 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | Текстиль |
| Подлокотник | текстиль |