




7 991 ₴
Диван Корнер для кухні, вітальні, офісу від компанії виробника Модерн є шикарним вибором вишуканих меблів, що безперечно стане головним атрибутом інтер'єру, і дасть можливість приємно відпочити та пообідати у родинному колі. Варто підкреслити, що оббивка виробу відрізняється стійкістю до зношування.
Матеріали:
Розміри:
Доступні кольри:
Вартість в інших категоріях тканин прораховується менеджером магазину індивідуально.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | диван |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры лавки | |
| Высота лавки с учетом спинки | 670 мм |
| Высота сиденья лавки | 48 мм |
| Глубина лавки | 1000 мм |
| Длина лавки | 1200 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван прямой | 2-х местный |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Обивочный материал | Ткань |