









6 327 ₴
Кухонний диван Полін від компанії виробника Модерн є відмінним вибором меблів для організації кухонного простору. Варто підкреслити, що основною перевагою моделі є наявність ящика для зберігання різного начиння, текстилю, посуду та іншого кухонного приладдя.
Матеріали:
Розміри:
Доступні кольри:
Вартість в інших категоріях тканин прораховується менеджером магазину індивідуально.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Тип мебели | диван |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | Без стола |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван прямой | 2-х местный |
| Стол | Нет |
| Раскладной стол | Нет |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры лавки | |
| Длина лавки | 1110 мм |
| Глубина лавки | 590 мм |
| Высота лавки с учетом спинки | 840 мм |
| Высота сиденья лавки | 48 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Разные цвета |