





5 391 ₴
Кухонний диван Софі від компанії виробника Модерн є відмінним вибором меблів для організації кухонного простору. Варто підкреслити, що основною перевагою моделі є наявність ніші для зберігання різного начиння, текстилю, посуду та іншого кухонного приладдя. Диван безперечно стане головним атрибутом інтер'єру, і дасть можливість приємно відпочити та пообідати у родинному колі. Варто підкреслити, що оббивка виробу відрізняється стійкістю до зношування.
Матеріали:
Розміри:
Доступні кольори:
Вартість в інших категоріях тканин прораховується менеджером магазину індивідуально.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Тип мебели | диван |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | Без стола |
| Колір оббивки | Білий+Чорний |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван прямой | 2-х местный |
| Стол | Нет |
| Раскладной стол | Нет |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры лавки | |
| Длина лавки | 1140 мм |
| Глубина лавки | 610 мм |
| Высота лавки с учетом спинки | 880 мм |