





1 737 ₴
Табурет Софі - це двоколірний м'який табурет від українського виробника Модерн. Табурет виконаний в комбінації кольорів чорний і білий. Такі комбінації ідеально підійдуть для інтер'єру в стилі лофт або будь-якого іншого типу сучасних інтер'єрів.
Табурети малогабаритні, їх легше сховати під стіл або в затишний куточок і при необхідності дістати. Такий табурет буде добре виглядати і на кухні, і в їдальні.
Характеристики:
Колір (комбінація):
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Черный |
| Цвет обивки | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип основания | Подиум |
| Особенности | Мягкое сидение |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип опор | Скульптура, 1 опора |
| Тип мебели | табурет |
| Форма сиденья | круглая |
| Материал каркаса | ДСП |
| Обивочный материал | Ткань |
| Подножка | Нет |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Поворотный механизм | Нет |
| Штабелируемый | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота | 470 мм |
| Вес | 7.5 кг |
| Материал изготовления | |
| Сиденье | ткань, ДСП, Поролон |
| Ножки | ДСП |
| Основной обивочный материал | ткань |