



8 681 ₴
Створіть настрій у дитячій! Почніть його з придбання ліжечка BabyBoom. Красиве велюрове рожеве ліжко для дівчинки Пеппі виготовляється фабрикою Шик Галичина в різних розмірах спального місця і в різних за типом і кольором тканинах, на вибір клієнта. Як матеріал для каркаса використовується фанера власного виробництва компанії Шик Галичина, що дає можливість істотно знизити ціну меблів. У комплекті йдуть дерев'яні ортопедичні ламелі породи граб, які набагато перевищують за якістю і надійністю ламелі з бука. Відстань між ламелями дорівнює ширині самих ламелей 53 мм. Також можна замовити преміум каркас, з відстанню між ламелями 25 мм.
Матрац у комплектацію ліжка не входить, купується окремо.
Характеристики:
Розмiри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Шик Галичина |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размер спального места | 80х180 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Розовый |
| Цвет (оттенок) мебели | Розовый |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х180 |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 133 см |
| Длина кровати | 190 см |
| Ширина кровати | 92 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 180 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |