



от 12 719 ₴
Ліжко Моллі - дуже елегантне та неймовірно красиве ліжко, яке повністю підійде для Вашої неординарної спальні. Воно принесе з собою комфорт та радість, світлість та затишок у будь-яке приміщення. З цим виробом кожен стане трохи щасливішим.Бортик безпеки та два висувні ящики входять у вартість та створені для вашої зручності та безпеки.
Технологія виробництва та якість перевірено роками, тому безсумнівно – це надійний виріб.
Матеріал – екологічно чистий масив бука, що характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – гнуті ламелі ортопедичні, покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац (ширина - 5,3см, крок між ламелями - 4 см).
Виробник, на Ваш вибір може пофарбувати ліжко або покрити лаком будь-якого кольору, це дозволить Вам підібрати модель, що стане родзинкою дитячої або спальної кімнати та підкреслить вдало підібраний дизайн.
Матерiал: натуральне дерево - масив бука
Розмiри спального мiсця: 80×190 см
Габаритнi розмiри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Основание | Ламели |
| Размер спального места | 80х190 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Дуб крафт золотой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб |
| Комплектация кровати | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80 см |
| Длина кровати | 199 см |
| Ширина кровати | 87 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Наличие ботика безопасности | Да |