




от 11 138 ₴
Справжньою пригодою для Вашої дитини стане ліжко Хатинка від українського виробника меблів Дрімка! Модель ліжка виготовлена у вигляді будиночка сподобається будь-якому малюкові, а верхня поперечина у вигляді даху будиночка дозволить закрити спальне місце балдахіном або зробити цікаве підсвічування над головою. Крім того, ортопедична основа у вигляді букових ламелей з кроком 4 см забезпечить правильне положення спини під час сну, що дуже важливо при формуванні постави дітей.
Ліжко Хатинка виготовлене з екологічно безпечного матеріалу - масиву буку, покритого нетоксичним матовим лаком європейського виробництва. Виробник пропонує на Ваш вибір широкий спектр фарб, тому Ви з легкістю підберете поєднання кольорів, що підкреслить стилістику дитячої кімнати.
Додатково ліжко може бути оснащене (ціну з додатковими опціями уточнюйте у менеджера):
Матерiал: натуральне дерево - масив бука
Розмiри спального мiсця: 80×190 см
Габаритнi розмiри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Основание | Ламели |
| Размер спального места | 80х190 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Бук |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 183 см |
| Длина кровати | 199 см |
| Ширина кровати | 87 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |